autoua
×
Город:

Nissan Кий Авто официальный

Средняя оценка: 3,25 на основе 2 отзывов
2 отзыва
Nissan Кий Авто
3,25 2
(093) 987 48 53 (044) 371 01 01 (044) 536 96 97

Город: Киев

Район: Осокорки

Адрес: ул. Днепровская набережная, 16А

Телефон: Отдел продаж
Отдел корпоративных продаж
СТО

E-mail: nissan@kah.com.ua

Сайт: nissan.kiyauto.com.ua

График:
 • 09:00–18:00
 • 09:00–18:00
 • 09:00–18:00
 • 09:00–18:00
 • 09:00–18:00
 • 09:00–18:00
 • 09:00–18:00

Кто из наших здесь был

musikov
и еще 1 автоуашник

Автосалон Кий Авто на автомобільному ринку з 1996 року і пропонує повний комплекс послуг, пов'язаних з продажем, гарантійним та сервісним обслуговуванням автомобілів Nissan, реалізацією оригінальних запасних частин та аксесуарів. За найвищу якість роботи в сфері обслуговування клієнтів Кий Авто був відзначений нагородою NSSW (Nissan Sales and Service Way), яка присуджується дилерським центрам Nissan по всьому світу.

Всі автомобілі, представлені в салоні, сертифіковані і адаптовані для експлуатації в Україні. На сьогоднішній день Кий Авто єдиний київський дилер Nissan, який пропонує своїм клієнтам абсолютно новий дизайн автоцентру та інновації, які роблять процес придбання автомобіля ще приємніше! Для власників автомобілів Nissan діє програма лояльності!

Ми завжди зможемо підібрати для Вас зручний час для проходження тест-драйву, а наші менеджери будуть підтримувати з Вами зв'язок і після придбання автомобіля!

Крім того, завдяки послузі Trade-in від нашого дилерського центру, Ви можете обміняти свій старий автомобіль на абсолютно новий з доплатою. А наші кваліфіковані фахівці потурбуються про те, щоб максимально спростити для Вас даний процес.

Для співпраці з юридичними особами працює відділ по роботі з корпоративними клієнтами.

Завдяки великому досвіду роботи на автомобільному ринку, наші фахівці завжди готові взяти участь у тендері на придбання автомобілів, вислухати Ваші побажання і підготувати комерційну пропозицію, що відповідає індивідуальним вимогам клієнта.

Станція технічного обслуговування і ремонту, яка розташована на більш ніж 3200 кв.м, виконує всі види робіт - від простого ТО до капітального ремонту двигуна та агрегатів. У 2018 році саме автоцентр Кий Авто став першим офіційним сервісним центром в Києві з обслуговування і ремонту електромобілів Nissan.

Для зручності наших клієнтів сервісний центр Кий Авто включає в себе наступні відділи: прийому автомобілів на ремонт, гарантійного обслуговування, запасних частин, додаткового обладнання (тюнінгу) і кузовного ремонту. Цех нашої станції облаштований автомийкою; слюсарно-механічною, електротехнічною та шиномонтажною ділянками; стендом для регулювання розвалу-сходження; ділянкою з фарбування і рихтування автомобілів, а також ділянкою доукомплектування.

Персонал СТО постійно удосконалює свої навички в навчальних центрах Nissan і завжди в курсі останніх нововведень та тонкощів ремонту автомобілів.

Для комфорту наших клієнтів передбачена кімната відпочинку, в якій клієнти, які залишили автомобіль на ремонт, зможуть спостерігати за процесом ремонту свого авто або подивитися телевізор, випити чашечку кави та просто відпочити.

Сервісний центр Кий Авто гарантує відповідність пропонованих ремонтних послуг вимогам, що пред'являються компанією Nissan. На всі виконувані роботи та встановлені запасні частини передбачена гарантія заводу-виробника.

Услуги

 • Автострахование
 • Запчасти
 • Лизинг
 • Кредит
 • Продажа автомобилей с пробегом
 • Тест-драйв
 • Трейд-ин

2 отзыва про автосалон Nissan Кий Авто

Доброго дня. Сьогодні я мав зустріч біля вашого салону на Дніпровській Набережній. В мене Nissan Leaf. Ваш дід-"охоронець" сказав, що автомобілям Ніссан і потенційним клієнтам сервісу на зарядній станції вашого салону НЕ ...

Читать далее

Хочу поблагодарить компанию Nissan Кий Авто в лице мастера Максима Совы за качественно проведенное ТО моего автомобиля - спасибо Вам огромное! быстро, качественно, без лишних слов, без навязывания лишних работ (как, увы, ...

Читать далее

Автосалоны рядом

Автосалон Ауди Центр Киев Юг
Ауди Центр Киев Юг
Средняя оценка: 3,4 на основе 5 отзывов
5 отзывов

«Ауди Центр Киев Юг» является современным комплексом ...

Автосалон Атлант-М Днепровская Набережная
Атлант-М Днепровская Набережная
Средняя оценка: 4,5 на основе 1 отзыва
1 отзыв

Атлант-М Днепровская набережная - официальный дилер автомобилей ...