autoua
×
Город:

Das WeltAuto Чернівці официальный

Средняя оценка: 4,9375 на основе 4 отзывов
4 отзыва
Das WeltAuto Чернівці
4,9375 4
(050) 374 40 08 (097) 374 40 08

Город: Черновцы

Адрес: ул. Енергетична 2В

Телефон:

График:
09:00–18:00

Das WeltAuto Чернівці – продаж автомобілів з пробігом, гарантовано якісні! Автомобілі, що пропонуються під брендом Das WeltAuto Чернівці перевіряються, обслуговуються та ремонтуються найретельнішим чином. Якщо мова йде про технічний стан чи зовнішній вигляд, компанія не визнає компромісів та гарантує високу якість результату. Адже той, хто обирає брендом Das WeltAuto Чернівці, забезпечує собі надійність та безпеку.

Обираючи автомобілі з пробігом Das WeltAuto Чернівці, Ви отримуєте можливість насолоджуватися цілою низкою переваг:

Справжній trade-in Ви обираєте Das WeltAuto Чернівці? Чудово! Тоді ми пропонуємо Вам послугу коректного, прозорого та такого, що враховує ринкову кон’юнктуру, обміну Вашого автомобіля. Перевагою для Вас, у разі прийняття нашої пропозиції, є те, що ми беремо на себе усі зобов’язання щодо усунення можливих перешкод. Вам не потрібно шукати можливості і витрачати свій час та сили на пошук покупців, виснажливу комунікацію з ними, перевірку технічного стану, проведення сервісних і ремонтних заходів, а також тривале очікування моменту продажу.

Технічний контроль Компанія старанно і відповідально перевіряють кожний автомобіль з пробігом. Висока точність потрібна у перевірці як технічної, так і зовнішньої складової автомобіля. Повнота відновлювального ремонту, згідно стандартів виробника, для нас є першим пріоритетом. Цей процес гарантує високу якість, чіткість і прозорість, що, у свою чергу, надає Вам впевненість у кожному автомобілі Das WeltAuto Чернівці.

Тестова поїздка Не відмовляйтеся від тестової поїздки. Адже лише під час випробування автомобіля Ви отримаєте справжні відчуття і емоції.

Фінансування та страхування Компанія з радістю ознайомлять Вас з діючими лізинговими та кредитними програмами і підготують індивідуальну, відповідну Вашим потребам і побажанням, фінансову пропозицію. Крім того, у Вас є можливість одразу застрахувати обраний автомобіль. Ми зробимо усе можливе, аби Ваш вибір був максимально простим, прозорим, комфортним і вигідним з огляду на індивідуальні запити.

Гарантія мобільності Програма «Das WeltAuto» не обмежується лише продажем автомобіля. Купуючи автомобіль з пробігом Das WeltAuto, Ви додатково отримуєте можливість користуватися цілим спектром послуг, які входять до сервісу «Гарантія мобільності Das WeltAuto». В межах Гарантії мобільності пропонується допомога при технічних несправностях, дорожньо-транспортних пригодах, нещасних випадках, травмуванні або захворюванні водія, а також інформаційна допомога та консьєрж-сервіси. Даний сервіс є безкоштовним для клієнтів Das WeltAuto і діє протягом 12 місяців з моменту передачі придбаного автомобіля. Точний перелік послуг, що входять до сервісу, можна уточнити у дилерів Das WeltAuto.

Гарантія для автомобілів з пробігом Das WeltAuto Чернівці надає можливість придбати автомобілі з пробігом, що забезпечені оригінальною гарантією виробника. Дана перевага покликана підвищити рівень Вашої фінансової безпеки, адже усі технічні недоліки, на які розповсюджується оригінальна програма гарантії (протягом часу її дії), будуть безкоштовно усунуті в межах зобов'язань виробника.

Професійна підготовка до продажу Купівля автомобіля з пробігом, у будь-якому випадку, є емоційним рішенням, а перше враження справляє на нього чи не найбільший вплив. Тому для всіх автомобілів Das WeltAuto діють високі вимоги до якості підготовки. Кожний автомобіль Das WeltAuto ми намагаємося зробити неперевершеним, забезпечуючи професійну підготовку ззовні та всередині з використанням спеціалізованих засобів.

Гарантія обміну При купівлі автомобіля з пробігом важливо знати напевне, що зроблено правильний вибір. Хочемо Вас заспокоїти: якщо з якихось причин Ви будете незадоволені своїм вибором, дилер Das WeltAuto надасть можливість обміняти раніше придбаний автомобіль на інший, рівнозначний за ціною, або дорожчий (з доплатою), протягом одного тижня з дати передачі автомобіля.

Додаткове обладнання та аксесуари При виборі автомобіля з пробігом особливого значення набувають питання індивідуалізації зовнішнього вигляду та функціональності. Das WeltAuto Чернівці замовлять і встановлять для Вас бажані оригінальні запасні частини та аксесуари. Таким чином, обраний Вами автомобіль зможе повністю відповідати індивідуальним вимогам власника.

Контактна інформація: Автосалон DasWeltAuto Чернівці м.Чернівці вул.Енергетична 2В тел. (050) 374-40-08, (097) 374-40-08

Официальные представители

Услуги

  • Автострахование
  • Лизинг
  • Кредит
  • Продажа автомобилей с пробегом
  • Тест-драйв
  • Трейд-ин

4 отзыва про автосалон Das WeltAuto Чернівці

брав перший автомобіль з пробігом, дуже переживав, щоб попалась нормальна а тут взяв авто і з нормальним пробігом і гарантію дали, ще й вигідні умови кредитування допомогли обрати тож купівля першого автомобіля ...

Читать далее

взял машину с хорошим пробегом, три года без проблем отъездил, помогли нормально продать. Я доволен

Читать далее

Доволі крута штука, приїзджаєш на своєму старому автомобілі, а назад вже майже на новому і впевнеому що проблем не буде

Читать далее

Насправді. класна компанія. Все швидко зручно і доступно. Приїхав, хлопці оцінили автомобіль, запропонували на яку модель я зможу обміняти. Ну звичайно я деякий думав про пропозицію, але рішився! І про це зовсім ...

Читать далее

Автосалоны рядом

Автосалон АИС Автоцентр Черновцы
АИС Автоцентр Черновцы
Средняя оценка: 0,0 на основе 0 отзывов

Черновицкий автосалон сети АИС.