autoua
×
Город:

Opel Центр Київ «Автохаус Віпос» официальный

Средняя оценка: 0,0 на основе 0 отзывов
Добавить отзыв
Opel Центр Київ «Автохаус Віпос»
0,0 0
(044) 230 05 00

Город: Киев

Адрес: Київ, Сім’ї Хохлових, 9а

Телефон:

Сайт: opel-kiev.com.ua

График:
 • 09:00–18:00
 • 09:00–18:00
 • 09:00–18:00
 • 09:00–18:00
 • 09:00–18:00
 • 09:00–16:00

Opel Центр Київ «Автохаус Віпос» — це найбільший у Києві офіційний авторизований 3S дилерський центр. З січня 2019 року він повністю забезпечує відповідність високим стандартам німецького виробника автомобілів: широкий модельний ряд нових авто, доступних для продажу в Україні, та ще більш удосконалений сервіс. Формат роботи автоцентру 3S означає, що клієнти можуть отримати в одному місці як основні, так і супутні послуги. Покупці Opel мають можливість не лише провести тест-драйв перед придбанням нового авто, а і взяти його в лізинг (оренду з правом подальшого викупу) чи скористатися послугою trade-in (здійснити обмін машини з пробігом на нову, лише доплативши різницю вартості). До того ж прямо на місці можна оформити кредит на купівлю транспортного засобу та відразу укласти договір страхування на нього. Для цього у центрі завжди присутні кваліфіковані консультанти, які зекономлять ваш час.

Також «Автохаус Віпос» надає повне післяпродажне сервісне та гарантійне обслуговування придбаних авто, забезпечує наявність оригінальних запасних частин та аксесуарів до автомобілів. Тепер їх не потрібно спеціально шукати чи замовляти де-небудь! Фахівці дилерського центру роблять ремонт усіх рівнів складності, зокрема кузовний. І, якщо виникає потреба, надають клієнту тимчасовий автомобіль на заміну. Великою перевагою Opel Центр Київ «Автохаус Віпос» є те, що він розташований на вул. Сім’ї Хохлових, 9а — тобто, неподалік центру столиці. Поряд пролягають великі магістралі, що створює зручну транспортну розв’язку. А це означає, що клієнти можуть швидко дістатися до «Автохаус Віпос» із будь-якого району міста Києва. На території є зона відпочинку та власне кафе.

Opel — відома німецька компанія із головним офісом у місті Рюссельсхайм, яка виготовила свою першу автівку на межі XIX та XX століть. Близько 90 років підприємство входило до складу концерну General Motors (США), поки у 2017 не перейшло до французького — Groupe PSA. Зараз модельний ряд компанії розрахований на будь-який смак і стиль життя: це і позашляховики, й седани, кабріолети та мікроавтобуси... Логотип у виді блискавки, що перетинає коло, спершу розміщувався лише на вантажівках виробництва Opel, а тепер перетворився на відомий знак якості. У XXI столітті Adam Opel AG було оголошено про масштабну реструктуризацію з метою оновлення бренда і започатковано трирічну гарантію на свою продукцію. Нові моделі Opel крокують у ногу з часом і забезпечують його потреби: стильний дизайн, ергономічний салон, мобільні комунікації та системи навігації, робота двигунів не лише на бензині, а й на природному газі.

Для своєчасного реагування на потреби своїх клієнтів Opel створила та розвинула широку дилерську мережу в усьому світі. І Україна не стала винятком. Зокрема, її столиця, яка у буквальному сенсі з кожним роком все більше «живе автомобілями», отже, повною мірою втілює в життя слоган Opel: «Wir leben Autos».

Услуги

 • Автострахование
 • Лизинг
 • Кредит
 • Тест-драйв
 • Трейд-ин
 • Аксессуары

Отзывы про Opel Центр Київ «Автохаус Віпос»

Автосалоны рядом

Автосалон Fiat «НИКО Форвард Мегаполис»
Fiat «НИКО Форвард Мегаполис»
Средняя оценка: 0,0 на основе 0 отзывов

Компания Fiat «НИКО Форвард Мегаполис» - официальный ...

Автосалон СЕАТ Центр Київ
СЕАТ Центр Київ
Средняя оценка: 5,0 на основе 2 отзывов
2 отзыва

Автосалон СЕАТ Центр Київ є офіційним дилером ...

Автосалон SEAT Авто-Київ
SEAT Авто-Київ
Средняя оценка: 0,0 на основе 0 отзывов

Авто-Київ — офіційний дилер Seat. Адреса: пр-т ...

Автосалон Nissan АТМ Кропивницький
Nissan АТМ Кропивницький
Средняя оценка: 0,0 на основе 0 отзывов

Детальна інформація про автосалон NISSAN АТМ КРОПИВНИЦЬКИЙ. ...

Автосалон RVcars
RVcars
Средняя оценка: 0,0 на основе 0 отзывов

RVcars - одним з провідних інтернет-магазинів автозапчастин ...