autoua
×
Город:

Автовінн официальный

Средняя оценка: 0,0 на основе 0 отзывов
Добавить отзыв
Автовінн
0,0 0
(0432) 552020

Город: Винница

Адрес: Хмельницкое шоссе, 145

Телефон:

E-mail: ladunes@avtovinn.vin.ua

Сайт: www.autovin.com.ua

График:
09:00–19:00

ОБ АВТОСАЛОНЕ

Компанія «Автовінн» починаючи з 2007 року є незмінним офіційними дилером з продажу автомобілів FORD у Вінниці та Вінницькій області. Автовінн - це команда професіоналів, покликана створити зручні та комфортні умови придбання авто FORD. Наші високопрофесійні консультанти з продажу завжди нададуть вичерпну інформацію щодо комплектації та технічних характеристик автомобіля і допоможуть з вибором.

В автосалоні широко представлена вся лінійка FORD. Це великий вибір легкових автомобілів FORD, які зарекомендували себе лідерами з безпеки та якості, так і найбільший шоу рум комерційної техніки, яка є надійним та незамінним помічником малому та середньому бізнесу. Познайомитись ближче із високотехнологічними автомобілями FORD, відчути комфортність, маневреність , оцінити якість, переваги та безпеку автомобілів FORD можна завітавши на тест-драйв до нашого автосалону.

Компанія «Автовінн» високо цінує і дотримується стандартів форд – а це сторічний досвід взаємодії та підтримки клієнтів. Ми завжди поруч, завдяки програмі FORD ASISTANSE. Програма надає технічну підтримку по всій Україні, а також в Європі. З FORD ASISTANSE ви відчуваєте впевненість та захищеність в дорозі.

Якщо Ви є поціновувачами якісних і комфортних автомобілів, тоді завітайте в автосалон FORD, компанії Автовін - офіційного дилера у Вінниці та Вінницькій області. Автомобіль може стати Вашим вже сьогодні, адже в автосалоні діє широкий вибір вигідних кредитних програм відсотки за якими можуть бути навіть 0% річних.

Також діє програма обміну автомобілів Трейд-ін, завдяки якій можна легко обміняти свій автомобіль на автомобіль Ford, також отримати надійне страхове покриття.Все це можна зробити в приємній та затишній атмосфері за чашкою кави.

На всі автомобілі FORD діє гарантія 3 роки без обмеження пробігу та 12 років на кузов автомобіля. Компанія Автовінн, це не тільки продаж автомобілів FORD, але сервісне обслуговування. СТО компанії Автовінн це сертифікована станція, яка відповідає надвисоким стандартам якості FORD, це новітне високоточне обладнання кваліфікований персонал.

Ми щиро запрошуємо Вас приєднатись до власників автомобілів FORD та стати частиною сімї «Автовінн» - офіційного дилера автомобілів FORD у Вінниці та Вінницькій області.
Телефон для довідок: Начальник відділу продажу 096 439 84 94

Официальные представители

Автомир
Автомир                
Винница

Отзывы про Автовінн

Автосалоны рядом

Автосалон KІА "Автомир-Винница"
KІА "Автомир-Винница"
Средняя оценка: 0,0 на основе 0 отзывов

Автосалон “Автомир-Винница” с 2007 года является официальным ...

Автосалон Автоцентр Подолье
Автоцентр Подолье
Средняя оценка: 0,0 на основе 0 отзывов

“Автоцентр Подолье” является официальным дилером Honda в ...

Автосалон Автотрейдинг-Винница
Автотрейдинг-Винница
Средняя оценка: 0,0 на основе 0 отзывов

Предприятие «Автотрейдинг-Винница» входит в «Автотрейдинг Атолл групп» ...

Заметили ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter